Adam Machczyński
Urodzony: 9 stycznia 2012
Numer startowy: 212
Motocykl: Husqvarna TC 65 2018
Klub/Team: Cross Team Stare Babice

Mam 6 lat, odkąd pamiętam uwielbiałem siedzieć za kierownicą samochodu i wyobrażać sobie, że gdzieś jadę. Z tego też powodu, na trzecie urodziny dostałem od rodziców samochód na akumulator. Okazało się, że świetnie sobie radzę z prowadzeniem tego samochodu i  manewrowaniu nim.

Kiedy skończyłem 4 lata, tata zabrał mnie na tor gokardowy. To tam pewnego dnia, po raz pierwszy, zobaczyłem motory crossowe i dzieci, które na nich jeździły. Serce zabiło mi szybciej, jak usłyszałem ryk silnika i zobaczyłem jak wysoko można na nich skakać. Och, jak bardzo chciałem spróbować pojechać na motorze crossowym, tak samo jak tamci chłopcy.

Kiedy miałem 5 lat, moje marzenie o jeździe na motorze crossowym miało się spełnić. Tata zapisał mnie na pierwszą lekcję. Niestety lekcja została odwołana. Było mi bardzo smutno i nie mogłem doczekać się, kiedy wreszcie pojadę motorem. Dzięki tej, odwołanej lekcji trafiłem do MxSzkółki B-Moto. Tutaj, pod okiem instruktorów: Huberta, Alana i Erwina rozpocząłem moją przygodę na motorze crossowym. Na początku na małej Suzuce JR 50 ze stajni B-Moto, a teraz mam własną Huskę TC-65. Początki na mojej Husqvarnie były trudne, motocykl był sporo większy, cięższy i mocniejszy od małej Suzuki, dzięki ciężkiej pracy na treningach ogólnorozwojowych MxSzkółki w Fitness Klub Aplaz, zrobiłem ogromny progres. Podniosłem swoje zdolności oraz wyrobiłem potrzebną siłę i kondycje, świetnie się przy tym bawiąc.

2 września 2018, wystartowałem w swoich pierwszych zawodach w Kurdwanowie, było to dla mnie ogromne przeżycie i już nie mogę się doczekać kolejnych startów. Tym czasem ostro trenuję na motocyklu oraz sali w B-Moto

#MxSzkółka #BMoto #Machczyński