Kacper Wal
Data urodzenia: 01 września 2003
Numer startowy: 173
Motocykl: Suzuki RM85
Klub: Cross Team Stare Babice

Motoryzacją, a w szczególności motocyklami interesowałem się odkąd nauczyłem się chodzić w pozycji wyprostowanej. Sam tego nie pamiętam, ale rodzice opowiadali mi, że nie mogli przejść ze mną przez ulicę bez zatrzymywania się, jeśli był tam zaparkowany jakikolwiek jednoślad. O własnym motocyklu marzyłem przez lata, lecz rodzice bojąc się o moje bezpieczeństwo i zdrowie uparcie odmawiali zakupu. Moje zacięcie i chęć posiadania motocykla w końcu jednak zaowocowały decyzją o nabyciu pierwszego enduro, tzn. Loncina 125cm3. Jeździłem nim razem z kolegą głównie po okolicznych lasach i polach, choć „jeździłem” to może za dużo powiedziane, bo chyba więcej czasu spędziłem z tatą w garażu na naprawach ciągłych usterek.

W tym roku (2016) rodzice zabrali mnie ze sobą na 2 tygodniowe wakacje, więc miałem wystarczająco dużo czasu, aby ich „zmiękczyć” na tyle, że zgodzili się na zakup motocykla „z prawdziwego zdarzenia”. Tak oto stałem się posiadaczem mojej wymarzonej „Suzi” .

Niedługo potem biorąc przykład z poznanego wcześniej na forach internetowych Mateusza i za jego namową zdecydowałem się wziąć udział w moim pierwszym zorganizowanym treningu w MxSzkółce B-Moto. Spodobało mi się bardzo, mimo ekstremalnych warunków jakie wtedy panowały na torze. Wydaje się, że spędzę w tym gronie więcej czasu…
Zamierzam regularnie i ciężko trenować, doskonalić swoją technikę, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki w nadchodzącym sezonie.

Sponsora póki co nie posiadam , w mojej pasji wspierają mnie rodzice, bez których moje marzenia nigdy by się nie spełniły.

#MxSzkółka #BMoto #Wal