Maciek Krajewski
Urodzony: 21 lutego 2005
Numer startowy: 342
Motocykl: Husqvarna TC 85
Klub / Team: Cross Team Stare Babice / MxAkdemia B-Moto Motoholicy

Od najmłodszych lat we krwi miałem trochę benzyny, zawsze chciałem uprawiać sport ekstremalny.
Zaczęło się to od mojego brata Mateusza, on dostał motocykl i pojechaliśmy na zawody do Góry Kalwarii, spotkaliśmy tam całą rodzinkę Cross Team Stare Babice.
Rok później ja i tata wpadliśmy na pomysł aby sobie pojeździć.

Zaczynałem na Kawasaki kx 85 w MxSzkółce B-Moto, wtedy nie mieli jeszcze motocykla o pojemności 65, początki były trudne ale dawałem rade, jak chciałem zrobić sobie przerwę to zawsze krzyczałem żeby ktoś podbiegł albo szukałem sobie podwyższenia abym mógł zejść.
Po 6 miesiącach trenowania pokazałem tacie, że podchodzę do tego bardzo poważnie i kupił mi KTM sx 65. Trenowaliśmy bardzo ciężko ale dla mnie to była świetna zabawa oraz nauka. Przez rok dużo urosłem i byłem za duży na 65 więc tata wsparł mnie kupując nowiutkiego KTM sx 85 2016r. na którym jeżdżę do dziś i jestem bardzo zadowolony.
Myślę że moje osiągnięcia pójdą w dobrą stronę, aktualnie skupiam się na wypracowaniu techniki, mocno trenujemy z MxSzkółką B-Moto, w każdy weekend i w tygodniu, jeździmy na treningi (jeżeli pogoda na to pozwoli).

Moim największym sukcesem jest wygranie pierwszej Rundy Mistrzostw Polski Cross Country 2016, niestety nie mogłem pojechać całego cyklu i sezon skończyłem na 4 miejscu w klasie Junior 85.

W sezonie 2017 będę jeździł w barwach MxAkademi B-Moto Motohoicy.

We wszystkim wspiera mnie moja rodzina oraz cały Cross Team Stare Babice za co bardzo dziękuję !

#MxSzkółka #BMoto #Krajewski