7 grudnia 2016

Galeria

Zawody 2017

Zdjęcia z zawodów 2017

Treningi 2017

Zdjęcia z Treningów MxSzkółki B-Moto oraz MxAkademii B-Moto Motoholicy

Majówka z MxSzkółką B-Moto

Foto relacja z wyjazdu MxSzkółki B-Moto wraz z MxAkademią B-Moto Motoholicy do Dębskiej Woli na trening.

Motocykle MxAkademi B-Moto Motoholicy

Dla tych którzy nie mogli przybyć na moto wystawę w Warszawie prezentujemy motocykle MxAkademi B-Moto Motoholicy.
Wspieranej przez: Husqvarna Motocykle Warszawa #Lamart Cross Team Stare Babice Motul Polska Uhma Bike Fitness Klub Aplauz MX Spoke Covers MxmotoBud Racing Polska MaxiBazar Polska Rival Designs Karguii ProLine Racing - Poszycia siedzeń cross enduro Optima #ManuLift #OptiOffice #DachyRekord HumanTherapy Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej i Sportu Maxxis Tires

Szkolenie Warsztatowe w serwisie B-Moto

Zawodnik motocrossu powinien być kompletny! To znaczy że powinien mieć odpowiednią technikę jazdy motocyklem, dobrą kondycję i siłę oraz powinien "rozumieć" swój motocykl i umieć go naprawić. Technikę jazdy ćwiczymy na torze, kondycję i siłę robimy w Fitness Klub Aplauz , pozostało podszkolić się w serwisowaniu, dlatego zaprosiliśmy adeptów naszej MxSzkółki do naszego serwisu na szkolenie warsztatowe.

Lodowisko 2016

Adepci naszej MxSzkółki B-Moto udali się na lodowisko.
Ewidentnie przydały się lekcje upadania w Fitness Klub Aplauz. Na początku było wiele nie groźnych upadków, ale po szybkiej lekcji od Erwin i Hubert Barszczewski udało się bezpiecznie zrobić kilka okrążeń.

Serwis B-Moto

B-Moto to nie tylko MxSzkółka, ale także serwis motocykli. Głównie zajmujemy się bieżącym serwisowaniem oraz przygotowaniem motocykli na treningi. Podejmujemy się również większych prac serwisowych, a także zimowania i garażowania motocykli.

 

Motoholicy
Motul
Karguii
Husqvarna Motocykle Warszawa
MxSpokeCovers
Fitness Klub APLAUZ
Szczepański Suspension
Dunlop Polska
Human Therapy
Rival Designs
Shoei Polska