Kuba Araszkiewicz
Urodzony: 26 lutego 2005
Motocykl: KTM SX125 B-MOTO

Moja przygoda z motocrossem zaczęła się parę miesięcy temu. Zaczęło się od oglądania filmów na YouTube o tematyce motocross oraz enduro. Przed tym jednak zanim zacząłem oglądać filmy na YouTube jeździłem na komarze u kolegi na wsi po czym zrobiłem prawo jazdy kategorii AM i dostałem od rodziców motorower Romet Ruter ws 50.

W październiku pomyślałem ,że fajnie było by spróbować swoich sił w motocrossie. Zacząłem szukać jakiegoś szkolenia motocross w okolicach Warszawy. Po paru minutach poszukiwań natrafiłem na stronę B-Moto. Już tego samego dnia pojechałem na trening przygotowawczy w klubie fitness prowadzony przez instruktorów B-Moto. Był on prowadzony profesjonalnie i świetnie się na nim bawiłem jednocześnie przygotowując się pod pierwszy trening na motocyklu który miał odbyć się parę dni później.

Pierwszy trening na motocyklu  był bardzo wyczerpujący ale mimo zmęczenia byłem z niego zadowolony. Następne treningi przynosiły mi jeszcze więcej frajdy i satysfakcji z robionych postępów. W treningach MxSzkółki najbardziej podoba mi się indywidualne podejście do każdego kto bierze udział w treningu. Bardzo podoba mi się również panująca tam luźna atmosfera i super ludzie uczestniczący w treningach. Wraz z robionymi postępami w jeździe na motocyklu zrobiłem również postęp w sprzęcie. Już po paru tygodniach treningów na motocyklu postanowiłem wymienić strój wypożyczany mi przez B-Moto na własny. Złożyło się to idealnie czasowo z Świętami Bożego Narodzenia co było idealną okazją na otrzymanie takiego stroju w prezencie.

Jako iż na motocyklu jeżdżę dopiero 4 miesiące to nie mam na swoim koncie jeszcze żadnych osiągnięć w tej dziedzinie.

#MxSzkółka #BMoto #Kuba #Araszkiewicz