Maja Kruczyńska
Urodzona: 12 listopada 2003
Motocykl: KTM Sx 85
Numer startowy: 303
Klub/Team: Cross Team Stare Babice

Moja przygoda z motocrossem zaczęła się stosunkowo niedawno bo na początku wakacji 2017.

Samą motoryzacją interesowałam się już od dziecka, ale nie myślałam o niej jako pasji na całe życie.

Wcześniej przez 6 lat jeździłam konno i gdy wreszcie zaczęliśmy z rodzicami szukać odpowiedniego konia, którego miałabym być właścicielką, postanowiłam ujawnić im moją chęć niewiadomego pochodzenia sprawdzenia się w motocrossie. Poszukiwania konia trwały, a ja wciąż napominałam o chęci sprawdzenia się na jednośladzie, z początku rodzice bardzo z tym zwlekali, ale w końcu poszukiwanie konia zaczęło dawać nam w kość i postanowiliśmy dla odmiany zająć się końmi mechanicznymi.

Nikt w rodzinie się na tym nie znał więc tata wymyślił by zapisać mnie do MxSzkółki B-Moto gdzie zaczęła się moja przygoda.

W połowie lipca 2017 zaczęłam regularne treningi gdzie powoli opanowywałam podstawy.

Swoje pierwsze koki stawiałam na szkółkowym Kawasaki Kx 85 z którego na bodajże 4 treningu przesiadłam się na również szkółkowego  pomarańczowego rumaka jakim był KTM Sx 85.

Pod okiem trenerów Huberta, Erwina i Alana Barszczewskich opanowałam podstawy i po 6 treningach zaczęłam poważnie  myśleć o kupnie swojego pierwszego jednośladu.

Nie musiałam czekać długo, a do przydomowego garażu przed końcem sezonu zawitał mój własny pomarańczowy wierzchowiec – KTM Sx 85.

Teraz nie ustaje w treningach i staram się być coraz lepsza w tym co robię,  czerpiąc przyjemność z każdego treningu i chwili spędzonej na motocyklu.

Dziś mogę stwierdzić, że motocykle to nie zabawa na 5 minut, a moja pasja na całe życie.

#MxSzkółka #BMoto #Kruczyńska