REGULAMIN REZERWACJI

ZAPISY, PŁATNOŚCI I REZYGNACJA

 1. Zapisy na szkolenia motocross / enduro w motocrosowej szkółce B-Moto odbywają się w czterech dostępnych formach: telefonicznie, mailowo, osobiście lub za pomocą social mediów (Facebook / Instagram).
 2. Zarezerwowanie miejsca lub wypożyczenie motocykla na szkolenie organizowane przez B-Moto jest równoznaczne z jego opłaceniem. Cennik usług dostępny jest na stronie b-moto.pl/cennik/. Uczestnik po zapisaniu się poprzez jedną z czterech dostępnych form zapisu zobowiązany jest do zapłaty, w przypadku braku płatności rezerwacja zostaje anulowana.
 3. Podczas zapisywania się na szkolenie uczestnik wybiera pakiet (ulgowy / normlany), termin oraz dostępny rodzaj szkolenia tj. z wypożyczeniem motocykla czy z własnym.
 4. Wstępna rezerwacja trwa 24h, jest to czas dla rezerwującego na opłacenie szkolenia. W przypadku braku płatności rezerwacja zostaje anulowana. Jeżeli płatność zostanie zaksięgowana termin szkolenia oraz jego warunki, które są ustalane podczas zapisu zostają potwierdzone. Podczas zapisywania się na szkolenie uczestnik zobowiązany jest do wyboru pakietu oraz terminu szkolenia. W sytuacji kiedy do szkolenia wypożyczony jest motocykl uczestnik zobowiązany jest do podania nam informacji takich jak:
  – wiek / wzrost/ doświadczenie na motocyklu.
 5. W wypadku rezygnacji przez uczestnika ze szkolenia wraz z wypożyczeniem motocykla, w terminie do 48h przed wybranym terminem szkolenia, wpłacone środki zostają zwrócone w formie przelewu bankowego.
 6. W sytuacji rezygnacji przez uczestnika ze szkolenia z wypożyczeniem motocykla, w terminie krótszym niż 48h przed wybranym terminem szkolenia, wpłacone środki nie podlegają zwrotowi.
 7. Date i czas rezygnacji przyjmuje się od poinformowania B-Moto w formie telefonicznej lub mailowej o rezygnacji. Dane kontaktowe podane na stronie www.b-moto.pl/kontakt
 8. Motocross jest sportem uprawianym na otwartym powietrzu co jest równoznaczne z różnymi warunkami atmosferycznymi na szkoleniu. W sytuacji braku możliwości przeprowadzenia szkolenia w odpowiedni i bezpieczny sposób organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia na 3h przed godziną jego rozpoczęcia.
 9. W sytuacji kiedy pogoda nie będzie sprzyjająca, ale warunki pogodowe pozwalają na przeprowadzenie szkolenia, takie szkolenie odbędzie się bez zmian. Zgłaszanie rezygnacji z uczestnictwa z powodów pogodowych nie będzie rozpatrzone pozytywnie, to samo tyczy się spraw rodzinnych, zawodowych, prywatnych.
 10. Voucher – aby go wykorzystać zapisać się w jednej z czterech form o których mowa w punkcie 1. Do doboru odpowiedniej grupy szkoleniowej oraz sprzętu potrzebujemy informacji o uczestniku: – wiek – wzrost – doświadczenie na motocyklu. Jeśli dokonano rezerwacji miejsca na wybrany termin, a osoba posiadająca Voucher nie wykorzystała zarezerwowanego terminu – Voucher przepada i nie ma możliwości dalszego jego wykorzystania. Voucher nie podlega zwrotom. Voucher jest waży rok czas od daty zakupu – nie ma możliwości przedłużenia jego daty ważności. Vouchery które straciły swoją ważność tracą możliwość wykorzystania.
 11. Reklamacje prosimy kierować na adres mailowy: b-moto@b-moto.pl

 

Formularz kontaktowy

11 + 6 =